Müzik

-A A +A

Şarkı Söylerken ve Günlük Hayatta Sesimizi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İster ses sanatçısı olun, ister olmayın sesimiz her zaman bize lazım. Herhangi bir konuşma ve ses bozukluğumuz yoksa sesimize elimizden geldiğince sahip çıkmalıyız. Bazen sesimizi geliştirelim derken elimizdeki sesten de olabiliriz buna dikkat etmek gerekli. Özellikle öğretmenlik gibi sürekli konuşma ya da kitleye hitap etmeyi gerektiren bir mesleğiniz varsa konunun önemi sizin için daha da artıyor.

Benim İçin Kaytağı ve Şelpe

Benim için bağlama küçüklüğümden beri beni anlayan, dinleyen, bağlayan, benimle ağlayan bir sırdaş bir yoldaş oldu her zaman için...

İnanıyorum ki bağlama ile uğraşan az da olsa birşeyler yapabilen bir insan benimle aynı duyguları paylaşacaktır.

Enstrümanın o tınısı insanı alıp biryerlere götürüşü ve derdine ortak oluşu sevincini paylaşan yapısı ile bir başkadır benim gözümde bağlama. Hani anlatılamayan, kelimelere sığmayan duygulardan bahsederken "ANLATILMAZ YAŞANIR" derler ya işte o türden birşey.

Laptopta Ses Kayıt Programına USB Kondansatör Mikrofon İle Kayıt

Merhabalar. Ses kayıt ile uğraşıyorsanız ya da ses kaydetmek istiyorsanız biraz ses özelliği olarak donanıma ihtiyacınız var maalesef. Peki ses donanımınız yok sadece kondansatör (condensator) mikrofonunuz var, ses düzenleme programınız var ama ses kaydetmeye kalktığınızda bir türlü kaydı gerçekleştiremiyorsunuz. Ne yapmak gerekli.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.