EBA Üzerinden Ders Kitabı Nasıl İndirilir?

-A A +A

Blog Kategori: 

Daha önceki senelerde herkese açık olan ders kitapları, bu yıl itibariyle sadece EBA kullanıcılarına özel olarak gösterim ve indirilme için sunulmakta.

Nasıl indirilir EBA'dan ders kitapları.

  1. EBA arama kutucuğundan arama yaparak.
    • İlk yöntem EBA anasayfasından ya da içerik sayfalarından "Fen Bilimleri Ders Kitabı" veya hangi bölümün ders kitabını arıyorsanız yazıp aratarak çıkan sonuçlardan istediğiniz kitaba tıklayınız. Size tarayıcınız içerisinde PDF görüntüleyici içerisinde ders kitabını yükleyip açacaktır. Buradan indirebilirsiniz.
  2. EBA Ders Üzerinden
    • İkinci yöntem ise EBA üzerinden kullanıcı girişi yaptıktan sonra Dersler ve Sayfam üzerinden EBA Derse giriş yapınız. Buradan Dersler menüsüne tıklayınız. Gelen sayfadan sınıf ve dersi seçtikten sonra ünitelerin altında Ders Kitabı sekmesini göreceksiniz. Buradan ders kitabını indirebilirsiniz.

Aşağıdaki videodan nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir: 

Yeni EBA V Sınıf

Gelişen öğrenme ortamlarında, yeni çağın öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, etkileşimli tahta ve tablet bilgisayar kullanarak derste öğretmen ve öğrencilerin etkileşimine imkan sağlayan bir sınıf yönetimi yazılımı olan EBA VSınıf eklenen yeni özellikleriyle güncellendi.

Fatih Projesi ve EBA Tanıtımı - Seminer

Fatih Projesi ve EBA Tanıtımı - Seminer Çalışması İndir
İNDİRME BAĞLANTISI YAZININ SONUNDADIR...
F   A     T     İ     H    PROJESİ
içerik
•    F@tih Projesi Nedir? Ne İçindir?

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.