Dreamweaver CS4 Açılışta Tıkanma Problemi

-A A +A

Blog Kategori: 

Dreamweaver CS4 kullanıyorsanız ve açılışta tıkanıyorsa şu işlemler size yardımcı olabilir...

Açılışta kilitleniyor Dreamweaver üç yaygın nedeni vardır:

  • Acer bilgisayarlarda güvenlik programı ile Çatışma
  • A bozuk Dreamweaver dosya önbelleği
  • 8KB bug

Aşağıdaki bilgiler her birini işlemek için nasıl kullanılacağı açıklanır.

Acer incomaptibility
Dreamweaver ve Acer eDataSecurity Management v3.0 arasında bilinen bir çatışma olabilir. Eğer bir Acer bilgisayar üzerinde konum ve Dreamweaver çalışmazsa, gelen yamayı bu adresten download ederek http://www.egistec.com/oem-acer001/program-update.html sorunu düzeltmek gerekir.

Bozuk dosya önbelleği
Dreamweaver WinFileCache-********. Dat veya adlı bir önbellek dosyası oluşturur MacFileCache-********. Dat kişisel Dreamweaver yapılandırma klasörünüzdeki (yıldız işaretleri harf ve farklı olabilir Bir sayı dizisi temsil içindeki bilgisayardan bilgisayara). Bu arada istikrarsızlık, öngörülemeyen hata iletileri yüzünden dosyalar bozulabilir ve hatta çöker.

Sorunu çözmek için, Dreamweaver'ı kapatın ve bu dosyaları silin: WinFileCache-********. Dat veya MacFileCache-********. Dat. Bazen, bu dosyayı silme yeterli değildir, ve bütünüyle kişisel konfigürasyon klasörü silmeniz gerekir.

UYARI: Bir Mac üzerinde Windows veya Uygulamalar Program Files ana yapılandırma klasörü ile kişisel konfigürasyon klasörü karıştırmayın. Eğer gerçekten ne yaptığınızı biliyorsanız bu işlemleri yapın. Aksi takdirde başka problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Kişisel yapılandırma klasörüne Konumlandırılması

Kişisel yapılandırma klasörünün yeri işletim sistemi ve Dreamweaver sürümüne bağlıdır. Aşağıdaki gibi Dreamweaver CS4:

    Vista: C: \ Users \ <kullanıcı adı> \ AppData \ Roaming \ Adobe \ Dreamweaver CS4 \ <dil> \ Configuration
    Windows XP: C: \ Documents and Settings \ <kullanıcı adı> \ Application Data \ Adobe \ Dreamweaver CS4 \ <dil> \ Configuration
    Mac OS X: Macintosh HD: <username>: Kütüphane: Uygulama Destek: Adobe: Dreamweaver CS4: <dil>: Yapılandırma

Tüm durumlarda, <kullanıcıadı> bilgisayardaki kullanıcı hesabının adıdır ve <language> işletim sisteminizin dilini gösterir. Genellikle, bir dil olarak tr (İngiliz), es_ES (İspanyol), ya da fr_FR (Fransız) içinde, alt çizgi ile ayrılmış iki çift karakter ile temsil edilir.

Dreamweaver önceki sürümlerinde biraz daha farklı bir konumda kişisel konfigürasyon klasörünü bulun. Bu Dreamweaver CS3 bulunabilir budur:

    Vista: C: \ Users \ <kullanıcı adı> \ AppData \ Roaming \ Adobe \ Dreamweaver 9 \ Configuration
    Windows XP: C: \ Documents and Settings \ <kullanıcı adı> \ Application Data \ Adobe \ Dreamweaver 9 \ Configuration
    Mac OS X: Macintosh HD: Kullanıcılar: <username>: Kütüphane: Uygulama Destek: Adobe: Dreamweaver 9: Yapılandırma

Dreamweaver yapılandırma klasörleri Windows üzerinde gizli, böylece aşağıdaki gibi, onları bulmak için gizli dosyaları ve klasörleri görüntülemek için seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir şunlardır:

    Vista'da, Başlat> Bilgisayar> Organize> Klasör ve Arama Seçenekleri> Görünüm seçin. Gelişmiş ayarları, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin.
    Windows XP'de, Başlat> Bilgisayarım> Araçlar> Klasör Seçenekleri> Görünüm öğesini seçin. Gelişmiş ayarları, Gizli dosya ve klasörleri göster'i seçin.

Bu seçeneği açtığınızda, gizli klasörleri dikkatle onları tedavi etmek için size hatırlatmak için soluk simge olarak görüntülenir.
8KB bug

Bu Dreamweaver çalışma sırasında çökmesine neden olan bir çok nadir hata ve sonra programı yeniden deneyin her zaman tekrar tekrar çökmesine. Bu, normal olarak sadece Windows Dreamweaver CS3 etkiler, ve tam olarak 8.192 bayt (8KB) ​​ya da çoklu bunun bir dosyanın varlığının neden olur.

Çözüm bir metin düzenleyicisinde dosyasını açın ve (yeni hatlar veya yorum yapacak) birkaç ekstra karakterler eklemek için. Dosyayı kaydedin ve Dreamweaver yeniden başlatın.

Soruna neden dosya bir görüntü veya medya dosyasının diğer türü ise, artık 8KB tam katlarından bulunuyor böylece düzenleyin.

Yorumlar

Aynı işlemleri bindings veya herhangi bir nedenle recordset ekleyemediğiniz zamanda yaparsanız işe yarar.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.