Ders 4.H5P ile Accordion İçerik Nasıl Oluşturulur (Web 2.0 Araçlarıyla Etkileşimli İçerik Oluşturma)

-A A +A

Doküman Kategori: 

Bu içerik türünü kullanarak okuyuculara sunulan metin miktarını azaltabilirsiniz. Başlıklar ve başlıklara ait açıklamalar, detaylar bir akordiyon şeklinde sunulur ve derli toplu bir görünüm olur. Okuyucular, başlığı genişleterek hangi başlıklara daha yakından bakacaklarına karar verirler. İsteğe bağlı ayrıntılı açıklamalarla genel bir bakış sağlamak mümkündür. Her genişletilebilir öğe için başlık ve metin eklenmelidir. Başlıklar için H2, H3 veya H4 etiketlerini kullanmak isteyip istemediğinizi tanımlayabilirsiniz. Açıklamalarda zengin metin biçimlendirmesi kullanabilirsiniz. Özellikle kısa açıklama gerektiren konularda, sözlük gibi yapıların kullanımında işinize yarayabilir. Sizin de aklınıza gelen kullanılabilecek konular varsa yorum kısmına eklemeyi unutmayınız.

 

Benzer Icerikler: 

Ders 3.H5P ile FlashCads (Bilgi Kartı) Oluşturma (Web 2.0 Araçlarıyla Etkileşimli İçerik Oluşturma)

H5P ile FlashCads (Bilgi Kartı) Oluşturma (Web 2.0 Araçlarıyla Etkileşimli İçerik Oluşturma)

Ücretsiz etkileşimli HTML5 bilgi kartları. Soru ve yanıtlarla eşleştirilmiş görüntülere sahip bir dizi şık bir bilgi kartı oluşturabilirsiniz.

Ders 2.H5P.org Sitesi Nasıl Kullanılır, Hesap Oluşturma, H5P Etkileşimli İçerik Oluşturmada İlk Adım

H5P.org Sitesi Nasıl Kullanılır, Hesap Oluşturma, H5P Etkileşimli İçerik Oluşturmada İlk Adım

Videomuzda H5P.org sitesine nasıl üye olunacağı, içerikleri nasıl oluşturmaya başlanacağı hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Ders 1.H5P Tanıtımı - Web 2.0 Araçları ile Etkileşimli İçerikler Oluşturma

H5P Tanıtımı - Web 2.0 Araçları ile Etkileşimli İçerikler Oluşturma

WEB 2.0 ARAÇLARI ve ETKİLEŞİMLİ İÇERİKLER OLUŞTURMA

Web 2.0 Araçları

Kategori: 

H5P, WORDWALL, Kids Academy, Animoto, Storybird, Quizlet’s, ThingLink, Prezi, ClassDojo, Edmodo, Scratch, Memrise, Duolingo, Schoology, Quizizz, Quizlet, Photomath, Seesaw, Zoom, Google Classroom, Kahoot, LearningApps, Crossword Labs, Storyboard That, AnswerGarden, hihaho, Mind Map Free, lino, tricider, Incredibox, Emaze

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.